1Capa Tip Fakultesi

žAkdeniz Girişim Holding Ve NED Teknoloji   İş Ortaklığı ile birlikte yürütülen 2016 Yılı CCTV Sistemleri Periyodik Bakım Onarım Hizmeti Başarılı Bir Şekilde Tamamlanmıştır.

 

4HASBAHCE

2016 Yılında Yürütülen Hasbaççe Restoran Ve Lunapark CCTV Sistemi Kurulum Projesi Başarılı Bir Şekilde Tamamlanmıştır.

2Istanbul Valiligi

2016 Yılında Akdeniz Girişim Holding Ve NED Teknoloji İş Ortaklığı İle Birlikte yürütülen İstanbul Valiliği Mantar Bariyer ve Xray Geçiş Sistemleri Projesi Başarılı Bir Şekilde Tamamlanmıştır.

5MARMARA UNIVERSITESI

2017-2018 Yılında Yürütülen Marmara Üniversitesi 16 adet Kampüs CCTV Sistemi Periyodik Bakım Onarım Hizmeti Başarılı Bir Şekilde Devam Etmektedir.

3CANYON RANCH

2016 Yılında yürütülen Kaplankaya Canyon Ranch Otel Yangın Algılama Ve İhbar Sistemi Projesi Başarılı Bir Şekilde Tamamlanmıştır.

6DUNYA TICARET MERKEZI

2016 Yılında Akdeniz Girişim Holding Ve NED Teknoloji İş Ortaklığı İle Yürütülen DTM 1 Yıllık CCTV Sistemi Periyodik Bakım Onarım Hizmeti Başarılı Bir Şekilde Tamamlanmıştır.

7SARIYER METRO

ž2016 Yılında Nemesis Elektronik Ve NED Teknoloji İş Ortaklığı İle Birlikte Yürütülen Sarıyer Metro İstasyonu CCTV Sistemi, Yangın Algılama Ve İhbar Sistemi Ve Acil Anons Sistemi Projesi Başarılı Bir Şekilde Tamamlanmıştır.

 

10IRAK HARTHA POWER STATION

2017 Yılında Alfasis,Gama Holding Ve NED Teknoloji İş Ortaklığı İle Birlikte Yürütülen Irak Basra Hartha Power Station Kartlı Geçiş Kontrol Sistemi Kurulum Projesi Başarılı Bir Şekilde Tamamlanmıştır.

8SOFT TEKSTIL

2017 Yılında Yürütülen Soft Tekstil CCTV Sistemi Projesi Başarılı Bir Şekilde Tamamlanmıştır.

11CAGIN TEKSTIL

2016 Yılında Yürütülen Çağın Tekstil CCTV Sistemi,Hırsız Alarm Sistemi Ve PDKS (Personel Devamlı Kontrol Sistemi) Projesi Başarılı Bir Şekilde Tamamlanmıştır.

9ISTANBUL AGAC PEYZAJ

2017-2018 Yılında Akdeniz Girişim Holding Ve NED Teknoloji İş Ortaklığı İle Birlikte Yürütülen İstanbul Ağaç Ve Peyzaj CCTV Sistemi Periyodik Bakım Onarım Hizmeti Başarılı Bir Şekilde Devam Etmektedir.

12OZDILEK AVM

2017 Yılında HDH Teknoloji Ve NED Teknoloji İş Ortaklığı İle Birlikte Yürütülen 13 Adet (Bursa,İstanbul,Kocaeli,Yalova,Uşak,İzmir,Manisa,Eskişehir,Antalya) Özdilek AVM Plaka Tanıma Sistemi, Fiber Sonlandırma Projesi Başarılı Bir Şekilde Tamamlanmıştır.

13ERUS GROUP

ž2017 Yılında Yürütülen Erus Group Şirketi CCTV Sistemi,Yangın Algılama Ve İhbar Sistemi,Acil Anons Sistemi, Hırsız Alarm Sistemi,Kartlı Geçiş Kontrol Sistemi,Ip Tabanlı Telefon Sistemi Başarılı Bir Şekilde Tamamlanmıştır.

 

16CAGLAYAN ADALET SARAYI

2017 Yılında Akdeniz Girişim Holding Ve Ned Teknoloji İş Ortaklığı İle Birlikte Yürütülen Çağlayan Adalet Sarayı CCTV Sistemi Periyodik Bakım Onarım Projesi Başarılı Bir Şekilde Devam Etmektedir.

14ELELE DIS TICARET

2017 Yılında Yürütülen Elele Dış Ticaret CCTV Sistemi, Hırsız Alarm Sistemi Projesi Başarılı Bir Şekilde Tamamlanmıştır.

17ANADOLU ADALET SARAYI

2017 Yılında Akdeniz Girişim Holding Ve NED Teknoloji İş Ortaklığı İle Birlikte Yürütülen Anadolu Adalet Sarayı İlave 60 Adet CCTV Sistemi Kurulumu Projesi Başarılı Bir Şekilde Tamamlanmıştır.

15H & M

2017-2018 Yılında Haskan Mühendislik, AGB Bina Ve NED Teknoloji İş Ortaklığı İle Birlikte Yürütülen H&M Türkiye Geneli 80 Mağaza Yangın Algılama Ve İhbar Sistemi Periyodik Bakım Onarım Projesi Başarılı Bir Şekilde Devam Etmektedir.

18FLORYA SAZELI RESTAURANT

2017 Yılında Yürütülen Şazeli Restaurant CCTV Sistemleri Ve Network Sistemleri Kurulum Projesi Başarılı Bir Şekilde Tamamlanmıştır.

!REFERANS LISTEMIZ GUNCELLENMEYE DEVAM EDECEKTIR